تهران
کد خبر:64106
پ
سخنگوی دولت:

وزارت نفت در زمینه تشریح دستاوردهای دولت در میان دستگاه‌های فعال قرار گرفت

ربیعی، دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس‌جمهوری طی نامه‌ای، وزارت نفت را درباره تشریح دستاوردهای هفت ساله دولت جزو فعال‌ترین دستگاه‌ها ارزیابی و از وزیر نفت، مدیران و روابط عمومی این وزارتخانه تشکر و قدردانی کرد. به نقل از شانا، در متن نامه علی ربیعی، سخنگوی دولت به بیژن زنگنه، وزیر نفت آمده است: «پیرو اهداف، سیاست‌ها […]

ربیعی، دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس‌جمهوری طی نامه‌ای، وزارت نفت را درباره تشریح دستاوردهای هفت ساله دولت جزو فعال‌ترین دستگاه‌ها ارزیابی و از وزیر نفت، مدیران و روابط عمومی این وزارتخانه تشکر و قدردانی کرد.

وزارت نفت در زمینه تشریح دستاوردهای دولت در میان دستگاه‌های فعال قرار گرفت

به نقل از شانا، در متن نامه علی ربیعی، سخنگوی دولت به بیژن زنگنه، وزیر نفت آمده است:

«پیرو اهداف، سیاست‌ها و ملاحظات رسانه‌ای یک‌ ساله دولت که مردادماه به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده و گزارش عملکردی که آن وزارتخانه در هفته دولت امسال به دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت ارسال کرده است، دستگاه متبوع درباره تشریح دستاوردهای هفت ساله دولت جزو فعال‌ترین دستگاه‌ها ارزیابی شده که لازم است از جنابعالی، مدیران و روابط عمومی آن وزارتخانه تشکر و قدردانی کنم.

امید است در مدت زمان باقی‌مانده تا پایان دوره فعالیت دولت، دیگر اهداف و سیاست‌های تدوین‌شده در پیوست رسانه‌ای یادشده نیز مورد توجه قرار گیرد و شاهد تقویت امید و اعتماد عمومی در جامعه باشیم.»

منبع
بازار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید