تهران
کد خبر:58478
پ
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران:

متراژ حفاری چاه‌های نفت و گاز در ۴ ماه امسال به ۳۱ هزار متر رسید

خوش آیند متراژ حفاری چاه‌های نفت و گاز در ۴ ماه نخست امسال در مناطق نفت خیز کشور را ۳۱ هزار متر عنوان کرد. حمیدرضا خوش آیند معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری گفت: متراژ حفاری چاه‌های نفت و گاز در ۴ ماه نخست امسال در مناطق نفت خیز کشور با کاربست دکل‌های این شرکت […]

خوش آیند متراژ حفاری چاه‌های نفت و گاز در ۴ ماه نخست امسال در مناطق نفت خیز کشور را ۳۱ هزار متر عنوان کرد.

حمیدرضا خوش آیند معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری گفت: متراژ حفاری چاه‌های نفت و گاز در ۴ ماه نخست امسال در مناطق نفت خیز کشور با کاربست دکل‌های این شرکت به ۳۱ هزار و ۳۵ متر رسید.

او افزود: در این مدت عملیات حفاری ۳۹ حلقه چاه اکتشافی، توسعه ای، توصیفی و تعمیری، تکمیل و تحویل شرکت‌های متقاضی و بهره بردار شد.

خوش آیند با بیان اینکه از این تعداد چاه یک حلقه اکتشافی، ۱۵ حلقه توسعه ای، یک حلقه توصیفی و ۲۲ حلقه تعمیری تکمیلی بوده است، اظهار داشت: ۳۱ حلقه چاه در گستره فعالیت شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب حفر شده است،  همچنین از چاه‌های مذکور،   ۳ حلقه چاه در حوزه عملیاتی شرکت نفت فلات قاره ایران، ۴ حلقه در پروژه‌های توسعه‌ای شرکت مهندسی و توسعه نفت و یک حلقه برای مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفر و تکمیل نهایی شد.

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری با اشاره به اینکه این شرکت بیش از ۷۰ دستگاه حفاری خشکی و دریایی در تملک دارد، بیان کرد: هم اکنون ۹ دکل خشکی ناوگان شرکت در حال جابجایی در موقعیت‌های عملیاتی هستند.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید