تهران
کد خبر:47241
پ
وزیر آموزش و پرورش:

طرح رتبه بندی معلمان در کمیسیون اجتماعی تصویب شد/ گرانی بزنین نباید روی قیمت سرویس مدارس تاثیر بگذارد

وزیر آموزش و پرورش گفت: اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان به عنوان مطالبه معلمان امروز در کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح شد و این آیین نامه در کمیسیون اجتماعی به تصویب رسید و طی یکی دو هفته آینده در هیات دولت قطعی می شود. محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش در حاشیه نشست کمیسیون های […]

وزیر آموزش و پرورش گفت: اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان به عنوان مطالبه معلمان امروز در کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح شد و این آیین نامه در کمیسیون اجتماعی به تصویب رسید و طی یکی دو هفته آینده در هیات دولت قطعی می شود.

محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش در حاشیه نشست کمیسیون های تخصصی مجلس درباره طرح رتبه بندی معلمان گفت:  اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان به عنوان مطالبه معلمان امروز در کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح شد و این آیین نامه در کمیسیون اجتماعی به تصویب رسید و طی یکی دو هفته آینده در هیات دولت قطعی می شود.

وی در ادامه بیان کرد: همه کسانی که از مهر ۹۸ با وزارت آموزش و پرورش همکاری می کنند از امتیاز این طرح برخوردار می‌شوند.

در ادامه محمد مهدی زاهدی، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در زمینه تامین بنزین سرویس مدارس مشکلی وجود ندارد و رانندگان این سرویس ها باید در سامانه ای که در وزارت کشور ایجاد شده ثبت نام کنند و به تمام آنها بنزین تعلق خواهد گرفت.

زاهدی در ادامه تاکید کرد: موضوع سرویس مدارس نباید تحت تاثیر گرانی قیمت بنزین قرار بگیرد چرا که سهمیه به آن‌ها تعلق خواهد گرفت.

منبع
خبرگزاری میزان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید