تهران
کد خبر:62552
پ

ششمین کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو

  ششمین دوره «کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو» با عنایت به شرایط حاضر کشور پس از همه‌گیری ویروس کرونا، به عنوان «اولین کنگره مجازی حرفه‌ای ایران» در روزهای ۱۸ تا ۲۰ آذر سال جاری برگزار خواهد شد. کنگره نفت و نیرو از جمله رخدادهای سالانه است که به خوبی توانسته نقش حلقه واسط […]

 

ششمین دوره «کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو» با عنایت به شرایط حاضر کشور پس از همه‌گیری ویروس کرونا، به عنوان «اولین کنگره مجازی حرفه‌ای ایران» در روزهای ۱۸ تا ۲۰ آذر سال جاری برگزار خواهد شد.

کنگره نفت و نیرو از جمله رخدادهای سالانه است که به خوبی توانسته نقش حلقه واسط میان فعالان این صنعت اعم از وزارت‎خانه ­ها، انجمن‎ها، کارشناسان و مجموعه شرکت‎های داخلی و بین‎المللی را ایفا کرده و بستری برای برقراری ارتباط، تبادل افکار و مبادله آخرین راهکارها و ارائه روش‎های بهبود و الگوهای نوین حل مساله در این حوزه‌ها فراهم سازد. این رویداد در سال جاری نیز با سخنرانی مقامات عالی‌رتبه صنعت نفت و نیرو از جمله بازدید اختصاصی وزیر نفت، وزرا و معاونان وزارت نیرو همراه خواهد بود.

دبیرخانه ششمین کنگره نفت و نیرو با در نظرگرفتن تمهیدات مختلف و با لحاظ پروتکل­ های بهداشتی ویژه، ضمن پخش آنلاین و زنده مراسم افتتاحیه و اختتامیه، در نشست­ های مختلف میزبان سخنرانان کلیدی و صاحبنظران صنایع نفت و نیرو خواهد بود که در خصوص مسائل و موضوعات چالشی این دو حوزه، تحولات بین ­المللی و روابط بین­ الملل به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

فرم ثبت نام کنگره ششم

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید