تهران
کد خبر:56625
پ

ریاض: در کنار آمریکا در تلاش برای ایجاد صلح در منطقه و جهان هستیم

معاون وزیر دفاع عربستان سعودی روز دوشنبه (۹۹٫۴٫۹) در سخنانی گفت که این کشور در کنار آمریکا در تلاش برای ایجاد صلح در منطقه و جهان است. «خالد بن سلمان بن عبدالعزیز» معاون وزیر دفاع عربستان سعودی روز دوشنبه (۹۹٫۴٫۹) گفت که کشورش در کنار آمریکا در راستای ایجاد امنیت و صلح در منطقه و […]

معاون وزیر دفاع عربستان سعودی روز دوشنبه (۹۹٫۴٫۹) در سخنانی گفت که این کشور در کنار آمریکا در تلاش برای ایجاد صلح در منطقه و جهان است.

«خالد بن سلمان بن عبدالعزیز» معاون وزیر دفاع عربستان سعودی روز دوشنبه (۹۹٫۴٫۹) گفت که کشورش در کنار آمریکا در راستای ایجاد امنیت و صلح در منطقه و جهان تلاش می‌کند.

وی همچنین در سخنانی دیگر مدعی شد که استقرار سامانه‌های دفاع موشکی آمریکا در عربستان سعودی با هدف حفظ امنیت منطقه است.

معاون وزیر دفاع عربستان سعودی در دیدار روز یکشنبه (۹۹٫۴٫۸) خود با «برایان هوک» نماینده ویژه آمریکا در امور ایران نیز به اظهاراتی ضد ایرانی پرداخت و مدعی شد که تهران به فعالیت‌های تخریبی در منطقه می‌پردازد.

خالد بن سلمان از واشنگتن به دلیل اعزام نظامیان و سامانه‌های دفاع موشکی برای حفظ امنیت منطقه‌ای و مقابله با تهدیدهای مشترک قدردانی کرد.

عربستان سعودی بیش از ۵ سال است که با انواع تسلیحات آمریکایی و غربی شهرهای مختلف یمن را بمباران می‌کند و هزاران یمنی را به خاک و خون کشانده است.
منبع: خبرگزاری فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید