تهران
کد خبر:58657
پ

جزئیات گازسوز کردن رایگان خودروهای عمومی در خوزستان

نجفی، مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان جزئیات گازسوز کردن رایگان خودروهای عمومی در این استان را تشریح کرد. نعمت‌الله نجفی در گفتگو با خبرنگار بازار اظهار کرد: خودروهای عمومی شامل تاکسی‌ها، وانت بارها، نیسان‌های عمومی و ون‌ها مالکین آنها می‌توانند با مراجعه به سایت http://Gcr.niopdc.ir مشخصات خودروی خود را در این سایت ثبت […]

جزئیات گازسوز کردن رایگان خودروهای عمومی در خوزستان

نجفی، مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان جزئیات گازسوز کردن رایگان خودروهای عمومی در این استان را تشریح کرد.

نعمت‌الله نجفی در گفتگو با خبرنگار بازار اظهار کرد: خودروهای عمومی شامل تاکسی‌ها، وانت بارها، نیسان‌های عمومی و ون‌ها مالکین آنها می‌توانند با مراجعه به سایت http://Gcr.niopdc.ir مشخصات خودروی خود را در این سایت ثبت نام کنند.

وی توضیح داد: وقتی با ارائه شماره تماس در این سایت احراز مالکیت صورت گیرد، نزدیکترین کارگاهی که به محل زندگی آنها وجود دارد انتخاب می‌کنند، سریعا نوبت‌دهی می‌شود و پیامک ارسال می‌شود؛ از طریق آن پیامک مراجعه می‌کنند و کاملا رایگان خودرو گازسوز می‌شود.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان تاکید کرد: برای ۱ میلیون و ۴۶۰ هزار خودروی عمومی بنزین سوز از سوی وزارت نفت بودجه در نظر گرفته شده است و هزینه هر خودرو  به صورت تقریبی پنج و نیم تا شش میلیون است که از سوی وزارت نفت پرداخت می‌شود.

منبع
پیام نفت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید