تهران
کد خبر:51116
پ

تلاش آمريکا برتصرف ميدان هاي نفتي شبوه يمن

هدف از اعزام ناو‌های نظامی آمریکا به آبهای یمن به بهانه مبارزه با تروریسم تلاش برای سیطره بر میدان‌های نفتی شبوه با همکاری امارات است. به گزارش خبرگزاری آریا، عضو تیم آشتی ملی و راه حل سیاسی یمن با اشاره به اعزام ناو‌های نظامی آمریکا به یمن به بهانه مبارزه با تروریسم نوشت:هدف آمریکا تلاش […]

هدف از اعزام ناو‌های نظامی آمریکا به آبهای یمن به بهانه مبارزه با تروریسم تلاش برای سیطره بر میدان‌های نفتی شبوه با همکاری امارات است.
به گزارش خبرگزاری آریا، عضو تیم آشتی ملی و راه حل سیاسی یمن با اشاره به اعزام ناو‌های نظامی آمریکا به یمن به بهانه مبارزه با تروریسم نوشت:هدف آمریکا تلاش برای سیطره بر میدان‌های نفتی شبوه با همکاری امارات است.
محمد طاهر انعم در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: آمریکا چند روز پیش به بهانه مبارزه با تروریسم دو ناو نظامی حامل سربازان آمریکایی به شبوه اعزام کرد. هدف آمریکا تلاش برای سیطره بر میدان‌های نفتی شبوه با همکاری امارات به بهانه مبارزه با تروریسم است.
انعم در توئیتی دیگر تصریح کرد: این رویکرد آمریکا و امارات پس از پیشروی اخیر نیرو‌های مسلح یمن در استان الجوف، نزدیک شدنشان به مارب و عقب نشینی مزدوران دست نشانده از آن جا اتخاذ شد. تروریسم صنعت سرمایه گذاری آمریکا در مناطق نفتی یمن و اسب تروای دخالت در این کشور است. اعلام خبر کشته شدن قاسم الریمی‎ در ماه گذشته اعلام آغاز طرح جدید آمریکا بود.

منبع
خبرگزاری آریا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید