تهران
کد خبر:62897
پ
برای تولید پایدار گاز در فصول سرد سال؛

تعمیرات اساسی پالایشگاه شش پارس جنوبی با موفقیت پایان یافت

 عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی با تلاش شبانه روزی کارکنان و متخصصان این پالایشگاه در کوتاهترین بازه زمانی ممکن به پایان رسید.  به نقل از روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، شهاب چهارلنگ رئیس بهره برداری پالایشگاه ششم پارس جنوبی اظهار داشت: تعمیرات اساسی پالایشگاه ششم با هدف رفع تنگناهای […]

 عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی با تلاش شبانه روزی کارکنان و متخصصان این پالایشگاه در کوتاهترین بازه زمانی ممکن به پایان رسید.

تعمیرات اساسی پالایشگاه شش پارس جنوبی با موفقیت پایان یافت

 به نقل از روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، شهاب چهارلنگ رئیس بهره برداری پالایشگاه ششم پارس جنوبی اظهار داشت: تعمیرات اساسی پالایشگاه ششم با هدف رفع تنگناهای عملیاتی و آماده سازی واحدهای فرآیندی به منظور حفظ تولید گاز در فصل زمستان و نیز ارتقاء شاخص‌های عملکردی در حوزه تولید و بازرسی فنی با موفقیت پایان یافت.

چهارلنگ در ادامه خاطرنشان کرد: با تلاش و همت همه کارکنان در واحدهای مختلف پالایشگاه و بهره‌مندی از خدمات پیمانکار و پشتیبانی تمامی واحدهای ستادی با موفقیت و بدون هیچ حادثه ای زودتر از موعد برنامه ریزی این مهم محقق شد.

وی ادامه داد: در عملیات تعمیرات اساسی سال جاری گلوگاه‌های اصلی حوزه تولید بویژه در ردیف‌های گازی دوم و چهارم به ترتیب در ۱۰ و هشت روز برنامه ریزی شده بود.

وی گفت: امیدواریم با اقدامات انجام شده در عملیات تعمیرات اساسی امسال گام موثری در حفظ تولید پایدار گاز در زمستان پیش رو برداشته باشیم.

منبع
 بازار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید