تهران
کد خبر:56369
پ

تعطیلی فروشگاه‌های مایکروسافت در سراسر جهان

شرکت مایکروسافت در بحبوحه همه‌گیری جهانی ویروس کرونا اعلام کرد تمامی فروشگاه‌های خود را در سراسر جهان تعطیل خواهد کرد. به نقل از خبرگزاری فرانسه، شرکت مایکروسافت در بحبوحه همه‌گیری جهانی ویروس کرونا و تعطیلی نسبی کسب‌وکارها، اعلام کرد تقریبا تمامی فروشگاه‌های خود را در سراسر جهان تعطیل خواهد کرد و از این به بعد، […]

شرکت مایکروسافت در بحبوحه همه‌گیری جهانی ویروس کرونا اعلام کرد تمامی فروشگاه‌های خود را در سراسر جهان تعطیل خواهد کرد.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، شرکت مایکروسافت در بحبوحه همه‌گیری جهانی ویروس کرونا و تعطیلی نسبی کسب‌وکارها، اعلام کرد تقریبا تمامی فروشگاه‌های خود را در سراسر جهان تعطیل خواهد کرد و از این به بعد، عمده فروش شرکت از طریق آنلاین انجام خواهد گرفت.

شرکت مایکروسافت همچنین اعلام کرد برای پوشش کاهش ارزش سهام خود، ۴۵۰ میلیون دلار پیش بینی خواهد کرد. این هزینه در حساب‌های ۳ ماهه جاری (که ۳۰ ژوئن بسته می‌شود) ثبت خواهد شد.

به گفته این شرکت، حدود یکصد فروشگاهی که در طول بحران همه‌گیری کرونا بسته شده اند، دیگر باز نخواهند شد و در عوض شرکت قصد دارد مراکز تجربه مایکروسافت را در لندن، نیویورک، سیدنی و ردموند، مقر شرکت در ایالت واشنگتن ایجاد کند.

تاکنون بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تن در آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شده اند. همچنین ۱۲۶ هزار و ۸۰۰ تن جان خود را به دلیل ابتلا به کووید ۱۹ از دست داده اند.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید