تهران
کد خبر:58561
پ
دوازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده فساد پتروشیمی

تذکر قاضی به متهمان فراری پرونده پتروشیمی: از تهدید قضات و مزاحمت‌های تلفنی به شعبه خودداری کنید | اموال تاراج‌رفته بیت‌المال را برگردانید

دوازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ١۴ متهم دیگر امروز ۶ مرداد به ریاست قاضی مسعودی‌مقام برگزار شد.  در ابتدای جلسه رسیدگی به اتهام مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ١۴ متهم دیگر، قاضی مسعودی‌مقام در تذکری گفت: در ابتدا به متهمان به ویژه مرجان شیخ‌الاسلامی و علی‌اشرف ریاحی […]

دوازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ١۴ متهم دیگر امروز ۶ مرداد به ریاست قاضی مسعودی‌مقام برگزار شد.

مسعودی‌مقام

 در ابتدای جلسه رسیدگی به اتهام مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ١۴ متهم دیگر، قاضی مسعودی‌مقام در تذکری گفت: در ابتدا به متهمان به ویژه مرجان شیخ‌الاسلامی و علی‌اشرف ریاحی تذکر می‌دهم که از این اقدامات تهدیدآمیز نسبت به قضات محکمه و مزاحمت‌های تلفنی به شعبه که از خارج از کشور و داخل کشور انجام می‌گیرد، خودداری کنند.

وی ادامه داد: همه باید در دادگاه حاضر شوند و دفاع کنند. این افراد جزء متهمان اقتصادی هستند و به جای این اقدامات، سعی کنند اموال به تاراج رفته بیت‌المال را برگردانند.

قاضی گفت: اگر بعضی مواقع فکر می‌کنند اطلاعاتی که دارند بسیار ذی‌قیمت است، می‌توانند این اطلاعات را در اختیار وکلایشان قرار دهند. آنچه که این متهمان می‌دانند سابقا در اختیار ما قرار گرفته است. به گونه‌ای که هم ضابطان این اطلاعات را به ما دادند و هم خودمان آن را به دست آورده‌ایم.

وی ادامه داد: اینکه علی‌اشرف ریاحی علیه سبحانی، حمزه‌لو و مرجان شیخ‌الاسلامی و همچنین برعکس خانم مرجان شیخ الاسلامی علیه آقایان حمزه‌لو، سبحانی و احمدیان می‌خواهند مستنداتی ارائه دهند، باید بگوییم که ما به اندازه کافی مستند داریم و این مستنداتی که می‌خواهید ارسال کنید، به وکلایتان بدهید تا آن‌ها دفاع کنند و به صورت غیرمتعارف وارد این موضوعات نشوید.

قاضی مسعودی‌مقام گفت: ما تمام مراتب را به تمام مراجع امنیتی و انتظامی و همچنین مسئولان قوه قضاییه منعکس کردیم که این افراد پا را فراتر از حدشان گذاشتند و متاسفانه به دنبال اقداماتی هستند که تاثیری در پرونده نخواهد داشت.

وی تاکید کرد: هرکاری که می‌خواهید علیه قضات و این دادگاه انجام دهید اما پول بیت‌المال را باید برگردانید.

منبع
همشهری آنلاین
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید