تهران
کد خبر:50015
پ

تأثیر افزایش قیمت بنزین در افزایش سوانح اتوبوس‌ها تکذیب شد

مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ادعای برخی رسانه‌های معاند در تأثیر افزایش قیمت بنزین در بیشتر شدن سوانح جاده‌ای اتوبوس‌ها را رد کرد. داریوش باقرجوان با رد ادعای برخی رسانه‌های معاند در خصوص تأثیر افزایش قیمت بنزین بر افزایش سوانح جاده‌ای اتوبوس‌ها اظهار داشت: اتفاقاً توسعه حمل و نقل […]

 تأثیر افزایش قیمت بنزین در افزایش سوانح اتوبوس‌ها تکذیب شد

مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ادعای برخی رسانه‌های معاند در تأثیر افزایش قیمت بنزین در بیشتر شدن سوانح جاده‌ای اتوبوس‌ها را رد کرد.

داریوش باقرجوان با رد ادعای برخی رسانه‌های معاند در خصوص تأثیر افزایش قیمت بنزین بر افزایش سوانح جاده‌ای اتوبوس‌ها اظهار داشت: اتفاقاً توسعه حمل و نقل عمومی به جای استفاده از خودروهای شخصی در سفرهای بین شهری می‌تواند در کاهش سوانح جاده‌ای مؤثر باشد.

وی افزود: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به دنبال افزایش درصد استفاده مردم از حمل و نقل عمومی است.

مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری با تأکید بر اینکه کنترل و نظارت سفرهای بین شهری با خودروهای عمومی از سوی این سازمان با نظارت بیشتری همراه خواهد بود، گفت: این فرآیند برای تضمین ایمنی ترددها خواهد بود.

وی ادامه داد: رانندگان و فعالان صنف حمل و نقل جاده‌ای نیز به ایمنی تردد مسافران اهمیت ویژه ای می‌دهند بنابراین مردم برای استفاده از حمل و نقل عمومی در جاده‌ها دغدغه‌ای نداشته باشند.

منبع
خبرگزاری مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری