تهران
کد خبر:43052
پ

برگزاری مجمع عمومی سالیانه انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی ایران

مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی ایران در روز سه‌شنبه مورخ ۲۹/۰۳/۱۳۹۸، در محل هتل پارسیان اوین، با حضور اعضا حقیقی و حقوقی انجمن برگزار گردید. هیات رییسه آقایان: عباس شعری مقدم (رییس مجمع) سید شهروز زرگریان (نایب رییس مجمع) محسن قانعی (منشی مجمع) محمدعلی شفیعی سیف‌ آبادی (ناظر اول) ابراهیم […]

مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی ایران در روز سه‌شنبه مورخ ۲۹/۰۳/۱۳۹۸، در محل هتل پارسیان اوین، با حضور اعضا حقیقی و حقوقی انجمن برگزار گردید.

هیات رییسه آقایان:

  • عباس شعری مقدم (رییس مجمع)
  • سید شهروز زرگریان (نایب رییس مجمع)
  • محسن قانعی (منشی مجمع)
  • محمدعلی شفیعی سیف‌ آبادی (ناظر اول)
  • ابراهیم اهوز (ناظر دوم) بودند.

 

در مجمع مذکور جناب آقای فرهادپور به نمایندگی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جناب آقای صیافی به نمایندگی از اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران حضور داشتند. در این مجمع ۳۶ عضو از اعضا حقیقی و حقوقی انجمن حاضر بودند و  پس از حضور و غیاب توسط نمایندگان محترم وزارت کار و اتاق ایران، مجمع با بیش از نصف به علاوه یک اعضا، رسمیت یافت.

پس از به رسمیت شناخته شدن مجمع جناب آقای دکتر وحید تقی‌خانی، دبیرکل محترم انجمن، به ارائه گزارش عملکرد انجمن در سال ۱۳۹۷ پرداختند. پس از آن به ترتیب جناب آقای دکتر محمد نجفی، خزانه‌دار انجمن، و جناب آقای دکتر میلاد مهرانپور، بازرس انجمن، به ارائه ترازنامه و گزارش بازرسی پرداختند. پس از تایید گزارشات توسط حاضرین، جلسه پایان یافت.

 

مصوبات مجمع مذکور به شرح ذیل می‌باشد:

الف) گزارش عملکرد هیات مدیره، گزارش بازرس، تراز مالی منتهی به پایان دوره سال ۱۳۹۷ که پس از قرائت، بررسی و به تصویب رسید.

ب) تعیین مبلغ ورودیه و حق عضویت سال ۱۳۹۸ که به هیات مدیره تفویض گردید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید