تهران
کد خبر:46808
پ
معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا در سخنانی ضمن اذعان به تقویت موقعیت رئیس جمهوری سوریه، گفت که دونالد ترامپ به دنبال تصرف میادین نفتی سوریه به سبک داعش است.

بایدن: ترامپ دنبال تصرف نفت سوریه به سبک داعش است

جو بایدن، معاون رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در مصاحبه‌ای با روزنامه وال استریت ژورنال گفت که روسیه با توجه به عدم وجود سیاست خارجی مشخص دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، توانست مواضع و نقش خود در منطقه را تقویت کند و بشار اسد، رئیس جمهور سوریه نیز توانسته است موقعیت خود را تقویت کند. وی افزود: […]

جو بایدن، معاون رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در مصاحبه‌ای با روزنامه وال استریت ژورنال گفت که روسیه با توجه به عدم وجود سیاست خارجی مشخص دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، توانست مواضع و نقش خود در منطقه را تقویت کند و بشار اسد، رئیس جمهور سوریه نیز توانسته است موقعیت خود را تقویت کند.

وی افزود: گمان نکنم ترامپ سیاست خارجی داشته باشد، روسیه را نگاه کنید که مواضعش در منطقه را تقویت کرده و بشار اسد نیز موقعیتش را تقویت کرده است، همه چیز وارونه شده و ما در آنجا تنها شده‌ایم.

بایدن در ادامه گفت: ترامپ می‌گوید که در صدد تصاحب میادین نفتی است و می‌گوید که ما آنها را می‌گیریم، این شبیه یک پوستر بزرگ داعش برای سربازگیری است.

منبع
آفتاب نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید