تهران
کد خبر:62894
پ

انفجار در مسیر کاروان نیروهای آمریکایی در شرق سوریه

افراد ناشناس صبح امروز، دوشنبه کاروان نیروهای آمریکایی را با انفجار بمبی در شهرک الصبحه در دیرالزور هدف گرفتند، اطلاعاتی از زخمی شدن احتمالی سربازان آمریکایی و افراد مسلح محافظ کاروان آمریکا منتشر نشد.  منابع محلی در شهرک الصبحه به خبرنگار اسپوتنیک در دیرالزور گفتند: بمب کنار جاده‌ای در نزدیکی یکی از دفاتر صرافی این […]

افراد ناشناس صبح امروز، دوشنبه کاروان نیروهای آمریکایی را با انفجار بمبی در شهرک الصبحه در دیرالزور هدف گرفتند، اطلاعاتی از زخمی شدن احتمالی سربازان آمریکایی و افراد مسلح محافظ کاروان آمریکا منتشر نشد.

انفجار در مسیر کاروان نیروهای آمریکایی در شرق سوریه

 منابع محلی در شهرک الصبحه به خبرنگار اسپوتنیک در دیرالزور گفتند: بمب کنار جاده‌ای در نزدیکی یکی از دفاتر صرافی این شهرک در هنگام عبور کاروان نیروهای آمریکایی منفجر شد؛ کاروانی که قصد رفتن به سمت میدان نفتی العمر را داشت که از آن به عنوان پایگاه نیروهای اشغالگر آمریکایی استفاده می‌کنند.

این منابع افزودند: کمربند امنیتی شدیدی از سوی نیروهای آمریکایی و شبه‌نظامیان حامی آنها در محل انفجار ایجاد شد که اجازه نمی‌دهد از نتایج انفجار و سرنوشت سربازان آمریکایی اطلاع کسب کنیم.

این منابع در عین حال اشاره کردند، دو غیرنظامی که در نزدیکی محل انفجار بودند زخمی و به بیمارستان الفیحاء منتقل شدند.

یک منبع ادامه داد: منطقه شاهد آماده باش امنیتی است به طوری‌که ارتش آمریکا پهپادها را برای پاکسازی منطقه به پرواز درآورده و شبه‌نظامیان سوریه دموکراتیک (قسد) حامی نیروهای آمریکایی موانعی را ایجاد کرده و عابران پیاده را تفتیش می‌کنند.

از سوی دیگر، نیروهای قسد مانع آمد و شد موتورسیکلت‌ها شده و ده‌ها موتور مصادره شده است.

منطقه نیز شاهد نوعی ناامنی‌بوده و ساکنان عشایر منطقه حضور نیروهای آمریکایی در منطقه را رد می‌کنند.

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید