تهران
کد خبر:56614
پ

افزایش ۲۰ درصدی سقف برداشت روزانه گازوئیل در ناوگان عمومی جاده‌ای + جدول

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: سقف برداشت روزانه سوخت ناوگان حمل و نقل جاده‌ای نفت‌گازسوز بر اساس کاربری‌های مختلف از اول تیر ۹۹ حدود ۲۰ درصد افزایش یافت.  به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای‌، مهران قربانی با اعلام این خبر اظهار […]

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: سقف برداشت روزانه سوخت ناوگان حمل و نقل جاده‌ای نفت‌گازسوز بر اساس کاربری‌های مختلف از اول تیر ۹۹ حدود ۲۰ درصد افزایش یافت.

افزایش 20 درصدی سقف برداشت روزانه گازوئیل در ناوگان عمومی جاده‌ای + جدول

 به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای‌، مهران قربانی با اعلام این خبر اظهار داشت: این افزایش سقف با هدف رضایتمندی رانندگان، کاهش معطلی در جایگاه‌ها، افزایش بهره‌وری ناوگان حمل و نقل، افزایش ظرفیت حمل به ویژه در خصوص بارگیری‌های ویژه حمل تره بار،ماهی و جوجه یک روزه اعمال شده است.

وی بیان کرد: همچنین با توجه به کاهش ۵ درصدی سهمیه سوخت پایه برای ناوگان باربری زیر ۱۰ تن و کاهش ۱۰ درصدی برای ناوگان بالای ۱۰ تن ، خواهشمند است رانندگان فعال و قانون‌مدار حمل و نقل برون شهری نسبت به رعایت مقررات و دریافت اسناد حمل (بارنامه) اهتمام و دقت کافی به عمل آورند تا سهمیه سوخت عملکردی مورد نیاز خود را دریافت کنند.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: افزایش ۲۰ درصدی سقف برداشت روزانه سوخت ناوگان حمل و نقل جاده‌ای نفت گاز سوز براساس کاربری‌های مختلف مطابق با جدول ذیل قابل بهره برداری است.

ردیف کاربری سقف برداشت فعلی (لیتر) سقف برداشت مصوب جدید از اول تیرماه (لیتر)
۱ ۵ / ۳ تا ۶ تن ۹۰ ۱۱۰
۲ ۶ تا ۱۰ تن ۱۲۰ ۱۸۰
۳ ۱۰ تا ۲۰ تن ۲۰۰ ۲۴۰
۴

۲۰ تا ۳۰ تن

۲۵۰ ۳۰۰
۵ ۳۰ تا ۴۰ تن ۳۵۰ ۴۲۰
۷ ۴۰ تا ۵۰ تن ۳۵۰ ۴۲۰
۸

بالای ۵۰ تن

۳۵۰ ۴۲۰
۹

بالای ۴۰ نفر

۴۰۰ ۴۸۰

منبع
خبرگزاری فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید