تهران
کد خبر:49063
پ

آیین‌نامه ایمنی جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی اصلاح می‌شود

 آیین‌نامه‌های اجرایی نحوه تأمین ایمنی جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی و گاز طبیعی و قانون استفاده از بی‌سیم‌های اختصاصی و غیرحرفه‌ای با موافقت کمیسیون امور زیربنایی دولت، اصلاح می‌شوند. به گزارش روز یکشنبه پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر هیات دولت، ‌در جلسه اصلی کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست هیات دولت به ریاست وزیر راه و شهرسازی، پیشنهادات […]

آیین‌نامه ایمنی جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی اصلاح می‌شود

 آیین‌نامه‌های اجرایی نحوه تأمین ایمنی جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی و گاز طبیعی و قانون استفاده از بی‌سیم‌های اختصاصی و غیرحرفه‌ای با موافقت کمیسیون امور زیربنایی دولت، اصلاح می‌شوند.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر هیات دولت، ‌در جلسه اصلی کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست هیات دولت به ریاست وزیر راه و شهرسازی، پیشنهادات وزارت‌خانه‌های تعاون و ارتباطات درخصوص اصلاح دو آیین‌نامه اجرایی، مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

در این جلسه، ‌اعضای کمیسیون با اصلاح آیین‌نامه‌های اجرایی نحوه تأمین ایمنی جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی و گاز طبیعی و نیز قانون استفاده از بی‌سیم‌های اختصاصی و غیرحرفه‌ای موافقت کردند.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور رفع برخی مشکلات عبارتی و ماهوی آیین‌نامه اجرایی نحوه تأمین ایمنی جایگاه‌های عرضه فرآورده های نفتی و گاز طبیعی فشرده به خودروها، پیشنهاد اصلاح این آیین‌نامه را به دولت ارائه کرده که کمیسیون با متن اصلاحی موافقت کرد.

همچنین پیرو مشکلات پیش آمده برای سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در انجام وظایف خود با توجه به واگذاری شرکت مخابرات ایران به بخش خصوصی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیشنهاد اصلاح ماده (۸) آیین‌نامه اجرایی قانون استفاده از بیسیم‌های اختصاصی و غیرحرفه‌ای را به دولت ارسال کرده که با پیشنهاد وزارت ارتباطات موافقت شد.

براساس این گزارش، جلسه اصلی کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست به ریاست محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و با حضور عیسی کلانتری معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، علی اکبر صالحی معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، رضا اردکانیان وزیر نیرو، اطهره نژادی دبیر کمیسیون و دیگر نمایندگان وزارت‌خانه‌های کشور، راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، صمت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نفت و ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان‌های حفاظت محیط زیست و ملی استاندارد ایران و استانداری یزد روز یکشنبه ۸ دی ماه ۱۳۹۸ به میزبانی دفتر هیات دولت نهاد ریاست جمهوری تشکیل شد.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید